Aktualności

 

Witam miłośników kotów Cornish Rex.

                            W dniu 16 czerwca 2023 r. urodziły się nam kocięta cornish rex. Odbiór kociąt będzie możliwy po szczepieniach i uodpornieniu w wieku 4 miesięcy, rodowód organizacji felinologicznej FPL, książeczka zdrowia, odrobaczanie, szczepienia, wyprawka oraz euro mikro-chip. Zapraszam do rezerwacji.

Koteczka czekoladowa DALIA, -  Dostępna

Kocurek seal point, DARWIN, - Niedostępny

Koteczka czarny szylkret point, DALIDA, - Niedostępna

DALIAKontakt tel. 604127965

e-mail kontakt@cornish-rex.pl


 

Kocur Maximus

 

 

Wielką zaletą naszych kotów jest ich milusiński charakter oraz bezgraniczne przywiązanie do swoich właścicieli. Kocięta wychodzące z Naszej hodowli są zdrowe i zadbane. Nasze kocięta to słodkie mruczące przytulanki o jedwabistym falowanym futerku. Cornish rex uwielbia noszenie na rękach oraz zabawy. Kocięta są bezpieczne, kilka razy odrobaczane i dwa razy zaszczepione najlepszą na rynku szczepionką, mają też euro mikro-chip. Bezbłędnie korzystają z zamkniętej kuwety. Do nowego domu każdy kociak otrzyma rodowód Felis Polonia pod Patronatem FIF-e, książeczkę zdrowia oraz wyprawkę w postaci suchej i mokrej karmy na kilka dni. Nowym opiekunom naszych kociąt, dajemy wiele cennych rad w zakresie pielęgnacji i żywienia kociątka. 

Cornish Rex, na zawsze będę Twoim przyjacielem i nigdy Cię nie zawiedzie. Jeśli jesteś zainteresowana / y nabyciem kociaka z naszej Hodowli, zadzwoń lub napisz, z przyjemnością udzielimy Ci wszelkich informacji.

Filmy i więcej zdjęć na stronie Hodowli w zakładce GALERIA .