Aktualności

 

Witam miłośników kotów Cornish Rex.

 

 

W dniu 3 sierpnia 2021 r. urodzil się nam niebieskooki kocurek w kolorze czarny point ( podpalany ) Niezwykle urodziwy i zabawowy

Odbiór kocurka bedzie możliwy na początku grudnia. Kocurek bedzie odrobaczany, dwa razy zaszczepiony, mikro euro-chip. Zaiteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny 604 12 79 65,

- niebieskooki Leonardo CRX n 33 - Dostępny,

 

W dniu 18 czerwca 2021 r. urodziły się niebieskookie kociąta cornish rex. Odbiór kociąt będzie możliwy w wieku 4 miesięcy.

Niebieskooki kocurek KEJLEN - Dostępny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kocurek kremowy point, 

 

Wielką zaletą naszych kotów jest ich milusiński charakter oraz bezgraniczne przywiązanie do swoich właścicieli. Kocięta wychodzące z Naszej hodowli są zdrowe i zadbane. Nasze kocięta to słodkie mruczące przytulanki o jedwabistym falowanym futerku. Cornish rex uwielbia noszenie na rękach oraz zabawy. Kocięta są bezpieczne, kilka razy odrobaczane i dwa razy zaszczepione najlepszą na rynku szczepionką Purevax. Bezbłędnie korzystają z zamkniętej kuwety. Do nowego domu każdy kociak otrzyma rodowód Felis Polonia pod Patronatem FIF-e, książeczkę zdrowia oraz wyprawkę w postaci suchej i mokrej karmy na kilka dni. Nowym opiekunom naszych kociąt, dajemy wiele cennych rad w zakresie pielęgnacji i żywienia kociątka. 

Cornish Rex, na zawsze będę Twoim przyjacielem i nigdy Cię nie zawiedzie. Jeśli jesteś zainteresowana / y nabyciem kociaka z naszej Hodowli, zadzwoń lub napisz, z przyjemnością udzielimy Ci wszelkich informacji.

FELF / FIV - wynik ujemny.

Filmy i więcej zdjęć na stronie Hodowli w zakładce GALERIA .