Aktualności

 

Witam miłośników kotów Cornish Rex.

 

W dniu 18 czerwca 2021 r. urodziły się niebieskookie kociąta cornish rex. Odbiór kociąt będzie możliwy w wieku 4 miesięcy.

Niebieskooka koteczka INNA - Dostępna

Niebieskooka koteczka INES - Dostępna

Niebieskooka koteczka IRMA - Dostępna

Niebieskooki kocurek IVO - Dostępny

Niebieskooki kocurek ISMO - Dostępny

Można nadać imię dla swojego kotka na literę " I "

 

  

 

 

 

 

 

Kocurek kremowy point, 

 

Wielką zaletą naszych kotów jest ich milusiński charakter oraz bezgraniczne przywiązanie do swoich właścicieli. Kocięta wychodzące z Naszej hodowli są zdrowe i zadbane. Nasze kocięta to słodkie mruczące przytulanki o jedwabistym falowanym futerku. Cornish rex uwielbia noszenie na rękach oraz zabawy. Kocięta są bezpieczne, kilka razy odrobaczane i dwa razy zaszczepione najlepszą na rynku szczepionką Purevax. Bezbłędnie korzystają z zamkniętej kuwety. Do nowego domu każdy kociak otrzyma rodowód Felis Polonia pod Patronatem FIF-e, książeczkę zdrowia oraz wyprawkę w postaci suchej i mokrej karmy na kilka dni. Nowym opiekunom naszych kociąt, dajemy wiele cennych rad w zakresie pielęgnacji i żywienia kociątka. 

Cornish Rex, na zawsze będę Twoim przyjacielem i nigdy Cię nie zawiedzie. Jeśli jesteś zainteresowana / y nabyciem kociaka z naszej Hodowli, zadzwoń lub napisz, z przyjemnością udzielimy Ci wszelkich informacji.

FELF / FIV - wynik ujemny.

Filmy i więcej zdjęć na stronie Hodowli w zakładce GALERIA .