Aktualności

 

Witam miłośników kotów Cornish Rex.

                            W dniu 20 września 2021 r. urodziły się nam niebieskookie liliowe kocięta cornish rex. Odbiór kociąt będzie możliwy po szczepieniach i uodpornieniu w wieku 4 miesięcy. Dostępny jest jeszcze liliowy kocurek z umaszczeniem syjamskim oraz liliowa szylkretowa koteczka z przeplatanym włosem. Kocięta nie mają dodatków białego koloru oraz łatek, posiadają symetrycznie rozlożoną barwę na pyszczku, uszach, łapkach oraz ogonku.

Niebieskooka koteczka NASTKA, liliowy szylkret point - Rezerwacja,

Niebieskooka koteczka NATKA, liliowy point - Rezerwacja,

 

 

 

 

 

 
Kocur PARYS,

 

 Kocur Unico Amore,

 Kotka GRETA,

 

 

Wielką zaletą naszych kotów jest ich milusiński charakter oraz bezgraniczne przywiązanie do swoich właścicieli. Kocięta wychodzące z Naszej hodowli są zdrowe i zadbane. Nasze kocięta to słodkie mruczące przytulanki o jedwabistym falowanym futerku. Cornish rex uwielbia noszenie na rękach oraz zabawy. Kocięta są bezpieczne, kilka razy odrobaczane i dwa razy zaszczepione najlepszą na rynku szczepionką Purevax. Bezbłędnie korzystają z zamkniętej kuwety. Do nowego domu każdy kociak otrzyma rodowód Felis Polonia pod Patronatem FIF-e, książeczkę zdrowia oraz wyprawkę w postaci suchej i mokrej karmy na kilka dni. Nowym opiekunom naszych kociąt, dajemy wiele cennych rad w zakresie pielęgnacji i żywienia kociątka. 

Cornish Rex, na zawsze będę Twoim przyjacielem i nigdy Cię nie zawiedzie. Jeśli jesteś zainteresowana / y nabyciem kociaka z naszej Hodowli, zadzwoń lub napisz, z przyjemnością udzielimy Ci wszelkich informacji.

FELF / FIV - wynik ujemny.

Filmy i więcej zdjęć na stronie Hodowli w zakładce GALERIA .